Заказать звонок

Ваше имя*

Контактний телефон*

Тема обращения


* - Поля обязательные для заполненияя

Тріумф Fiat Doblò Cargo і Fiat Fiorino в Об'єднаному королівстві

  • Дві моделі Fiat Professional виграли дві престижні премії, підтвердивши високу якість продукції, поєднану з надзвичайно високим рівнем сервісу і технічної допомоги, що забезпечується брендом по всій Європі
  • Fiat Doblò Cargo став «Кращим міським фургоном 2014 року» за рішенням журі конкурсу «Motor Transport Awards 2014», що є найбільш важливим визнанням в категорії дорожньо-транспортні засоби
  • Висока універсальність, обмежені експлуатаційні витрати, відмінна вантажопідйомність, стійкість, високий рівень комфорту і елегантний, сучасний інтер'єр – ось специфічні характеристики Doblò Cargo, що найбільш цінуються у операторів автопарків
  • Титул «Fleet Van of the Year 2014» є тільки останнім у довгому ряду успіхів Fiat Doblò Cargo, включаючи Міжнародний фургон року, титул отриманий після його запуску в 2011 р.
  • Fiat Fiorino також отримав нагороди вже третій рік поспіль у номінаціях «Кращий легкий фургон 2014» від журі «Van Fleet World Honours 2014»
  • Журі оцінило його високе корисне навантаження, універсальність і низькі експлуатаційні витрати


Нещодавно Fiat Doblò Cargo і Fiat Fiorino отримали дві престижні нагороди у Об’єднаному Королівстві, демонструючи рівень задоволення серед професіоналів цього сектора однією з найширших і всеосяжних лінійок комерційних автомобілів в даний час на ринку. Отже, Fiat Fiorino отримав звання «Кращий легкий фургон» від журі «Van Fleet World Honours 2014» в третій рік поспіль, у той час як Fiat Doblò Cargo був названий «Міський фургон року» в категорії «Motor Transport Awards», що є найбільш важливим визнанням в категорії дорожньо-транспортних засобів. Незалежне журі «Motor Transport Awards», яке складається з провідних експертів галузі, оцінює і нагороджує інновації, передовий досвід в плані технічної допомоги, ефективності та якості кращих компаній і продуктів у секторі.

Виділяючись в групі відомих конкурентів, Doblò Cargo не тільки продемонстрував свою якість і універсальність, але також підкреслив зусилля, які Fiat Professional докладає для відповідності потребам клієнтів, а також для їх задоволення. Згідно з рішенням журі «Motor Transport Award», модель Fiat Doblò Cargo представляє неперевершену пропозицію для менеджерів автопарків, завдяки низькій сукупній вартості терміну служби і великій мережі дилерських центрів, готових для задоволення всіх потреб у плані ремонту, технічного обслуговування і післяпродажної підтримки. Члени журі також нагородили Fiat Professional за його важливі останні контракти і збільшення обсягу продажу в багатьох секторах, що зміцнили імідж і статус бренда. Приклад? Ось він. «Openreach» – британська компанія, яка спеціалізується в комунікаційних інфраструктурах – нещодавно вирішила збільшити свій парк не більш, не менш як за рахунок 1800 машин Doblò Cargo Maxis, які будуть відігравати важливу роль у місії Openreach, розширюючи переваги високошвидкісного широкосмугового доступу до місцевих громад Великобританії. Ініціатива, яка принесе великі соціальні пільги, і яку комерційні автомобілі Fiat будуть в змозі оптимально підтримувати завдяки їх надійності, відмінній керованості, корисному навантаженню, низьким експлуатаційним витратам і простоті використання.

Запущений у 2010 році, Fiat Doblò Cargo зустрівся з приголомшливим успіхом у малому бізнесі, місцевих органах влади та комунальних підприємствах, а також із зростаючим числом великих парків, зацікавлених у зниженні витрат, не жертвуючи універсальністю і практичністю. Лауреат Міжнародної премії «Фургон 2011 року», Doblò Cargo випускається в широкому діапазоні комплектацій і варіантів двигунів, гарантуючи чудову вантажопідйомність (корисне навантаження до однієї тонни) і одні з найнижчих експлуатаційних витрат на ринку.
Журі «Motor Transport 2014» заявило: «Fiat Doblò Cargo, безсумнівно, викликає великий інтерес серед операторів автопарків завдяки відмінним показникам вантажопідйомності, стійкості і високому рівню комфорту разом з елегантним сучасним інтер'єром. Основною характеристикою кабіни є простір, доступний для такого компактного фургона. З моменту свого запуску він зустрівся з великим успіхом у Великобританії, а нещодавно завоював великий ряд парків і після цього інтерес, проявлений різними компаніями не тільки у зв'язку з його характеристиками, але і з тим, яким шляхом розвивається бренд Fiat Professional».

Успіх також для моделі Fiorino, яка вже третій рік поспіль заробляє собі звання «Кращий легкий фургон» у конкурсі «Van Fleet World Honours 2014». Зокрема, журі цінує її універсальність, вантажопідйомність (корисне навантаження до 660 кг), обсяг навантаження до 2,5 м³ (2,8 м³ з відкинутим пасажирським сидінням як опція) і низькі експлуатаційні витрати. Крім того, завдяки інноваційним турбодизельним двигунам MultiJet II, перевагами Fiat Fiorino є великі інтервали техобслуговування, низькі витрати на ремонт і споживання змішаного циклу всього 3,62 л/100 км.

Премії «Van Fleet World Honours», які призначаються щороку, адресовані автовиробникам, постачальникам послуг та особам, які, на думку журі, домоглися досконалості в своєму секторі. Тобто, процес оцінки поєднує в собі судження редакційної команди «Van Fleet World» на основі даних, наданих провідними лізинговими та консалтинговими компаніями в корпоративному секторі управління автомобілями.

Журі пояснило свій вибір так: «Незважаючи на численні запуски у виробництво транспортних засобів, зроблених на базі інших моделей протягом останнього року, ніхто не може зрівнятися за універсальністю і несучою здатністю з Fiat Fiorino. Введення версій з поліпшеною системою приводу, оснащених системою управління «Traction +» і шинами «Mud & Snow» (бруд і сніг) у базовій комплектації, тільки додає більшого значення його універсальності, пропонуючи вельми привабливу альтернативу з фінансової точки зору для тих, кому необхідно долати несприятливі погодні умови. Його висока вантажопідйомність і обмежені експлуатаційні витрати також надають Fiat Fiorino міцної привабливості: якщо ви шукаєте легкі комерційні автомобілі, то важко знайти гідного суперника для універсального Fiat Fiorino».


Яндекс.Метрика