Заказать звонок

Ваше имя*

Контактний телефон*

Тема обращения


* - Поля обязательные для заполненияя

Імпортер автомобілів Fiat «Автоторіно» спільно з фінансовим партнером ULF Leasing продовжили акцію на фінансування бажаного Fiat під 0% річних до кінця 2015 року.

Спеціальна пропозиція від ULF Leasing та «Автоторіно» дозволяє клієнтам отримати бажаний автомобіль, не виймаючи 100% вартості з власного бюджету. Сплативши лише 30% авансового платежу, Ви отримуєте вже зареєстрований та застрахований автомобіль у повне користування.

Умови акції досить варіативні, що дозволяє кожному клієнту сформувати оптимальну для себе пропозицію.

  • Ставка від 0%.
  • Аванс від 30%.
  • Строк лізингу до 60 місяців.
  • Клієнти – фізичні та юридичні особи.
  • Поширюється на весь модельний ряд легкових та комерційних автомобілів Fiat.

В залежності від цілей придбання авто клієнт може обрати відповідний фінансовий продукт: Стандарт – дозволяє зменшити початкові витрати, Раціональний – мінімізує щомісячні платежі, Експрес – оформлення послуги без надання фінансових документів. Окрім того, клієнт обирає спосіб погашення щомісячних платежів: від ануїтету з однаковими розмірами платежів на весь строк лізингу до сезонного, який би враховував місяці отримання фінансового результату клієнтом.

«Однією з важливих  переваг послуги лізингу є принцип «єдиного вікна». Клієнту не потрібно займатися питаннями реєстрації, страхування, сплати податків. Підписуючи договір фінансового лізингу, вирішенням всіх питань займається ULF Leasing. Таким чином ми виступаємо єдиним постачальником послуги», - зазначає начальник відділу продаж та розвитку ULF Leasing Наталія Завгородня.

Для отримання комерційної пропозиції заповнюйте заявку на сайті http://ulf.ua/ru/leasing-order.html або звертайтеся до представників компанії.


Яндекс.Метрика