Заказать звонок

Ваше имя*

Контактний телефон*

Тема обращения


* - Поля обязательные для заполненияя

Сьогодні з виробничої лінії заводу FCA в Польщі вийшов Fiat 500 з номером 1500000. Річ йде про автомобіль версії Pop білого кольору Bianco Gelato, оснащеного 1,2 літровим двигуном 69 к.с. і призначеного для замовника у Франції.
 
Fiat 500, який продається в більш ніж 100 країнах по всьому світу – від Польщі до Італії, від Бразилії до Південної Африки, від Японії до США – досяг цієї історичної віхи через 8 років і 4 місяці після його запуску.  Всесвітній автомобіль, продажі якого складають 75 відсотків за межами Італії, Fiat 500 є повністю італійським винаходом, який полонив міжнародну публіку і критиків, про що свідчать понад 40 світових нагород, які він виграв, в тому числі престижна премія «Автомобіль 2008 року». До цього досягнення треба додати численні рекорди, яких добився Fiat 500 у своєму сегменті: це перший міський автомобіль з 7 подушками безпеки в стандартній комплектації, він вперше був оснащений передовою системою ESP для всієї лінійки, це перший автомобіль групи FCA, який дебютував з сім'єю 2-циліндрових двигунів TwinAir. 
 
У липні минулого року естафету підхопив Новий Fiat 500, з яким бренд готовий протистояти новим викликам ринку, не забуваючи про свої власні, глибокі традиції. Розроблений центром Centro Stile Fiat, автомобіль має оновлений, але безпомилково 500-тий дизайн, екстер'єр та інтер'єр, що робить його ще більш привабливим. Він не збільшився в розмірах, але пропонує більш багате оснащення з точки зору технології, силових агрегатів і можливостей персоналізації: тільки в такий засіб символ може розвиватися далі, відточуючи ті риси, які зробили його шедевром.


 
Одним з секретів його всесвітнього успіху є його здатність розвиватися у  нових інтерпретаціях - від 500 Abarth (2008) до Нового Fiat 500 (липня 2015) - але також вийти на новий рівень, вдихнувши життя в сім'ю інноваційних і доступних автомобілів, які забезпечують максимальну свободу вибору і використання. Так з'явились 500L (2012), 500L Trekking та 500L Living (2013) і 500X (2014).
 


Яндекс.Метрика